Silikonový náhubek FLEX M-L 27 cm/hlava max.20 cm černý

Kód17613
VýrobceTRIXIE
Záruční doba 5 let
zabraňuje kousnutí ergonomický tvar pružný silikon je tvarově stabilní neoprenem polstrované popruhy v oblasti obličeje a krku nebrání dýchání, Celý popis
Cena za 1 kus 267 Kč
V.I.P. KLUB JONATHAN (chci členství)    264 Kč
Množství ks

Popis produktu

zabraňuje kousnutí ergonomický tvar pružný silikon je tvarově stabilní neoprenem polstrované popruhy v oblasti obličeje a krku nebrání dýchání, pití ani odměňování pamlsky bezpečný díky trojnásobnému upevnění plynule nastavitelný čelní popruh, popruh na krk, i smyčka kolem šíje s plně nastavitelným nylonovým popruhem s reflexními pásky vhodný pro plemena např. bígl, dalmatin materiál: guma/nylon/neopren velikost: M–L max. obvod hlavy: 20 cm vnitřní obvod náhubku: 27 cm horní délka koše náhubku: 9 cm barva: černá

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (6039 recenzí)
18.07.2024 | Natálie
Skvělý výběr a ceny...
18.07.2024 | Soňa
Nákup proběhl v pořádku dle očekávání. ...

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.