Agility tunel 60cm/5m - modrý

Kód3211
VýrobceTRIXIE
Záruční doba 5 let
vhodné pro venkovní i vnitřní použití obzvláště bezpečné rozměrově odpovídá standardu FCI součástí balení jsou vaky, které po naplnění například Celý popis
Cena za 1 kus 1.424 Kč
V.I.P. KLUB JONATHAN (chci členství)    1.409 Kč
Množství ks

Popis produktu

vhodné pro venkovní i vnitřní použití obzvláště bezpečné rozměrově odpovídá standardu FCI součástí balení jsou vaky, které po naplnění například pískem, svoji vahou stabilizují tunel na určeném místě  rychlá montáž i demontáž snadné skladování nenáročné na prostor umožňuje různé varianty rozložení (např. U-tvar) se přepravní taškou odolný materiál včetně návodu k tréninku materiál: polyester rozměry: ø 60 cm/ 5 m barva: modrá

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (6039 recenzí)
18.07.2024 | Natálie
Skvělý výběr a ceny...
18.07.2024 | Soňa
Nákup proběhl v pořádku dle očekávání. ...

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.