Autopotah-nylon.vak s flísovým polstrováním 0,50x1,45 m

Kód13231
VýrobceTRIXIE
Záruční doba 5 let
na zadní sedadlo úzká varianta umožňuje jedné osobě sedět vedle na zadním sedadle vysoké strany zabraňují zvířeti poskakovat nebo vyskočit ven a o Celý popis
Cena za 1 kus 687 Kč
V.I.P. KLUB JONATHAN (chci členství)    680 Kč
Množství ks

Popis produktu

na zadní sedadlo úzká varianta umožňuje jedné osobě sedět vedle na zadním sedadle vysoké strany zabraňují zvířeti poskakovat nebo vyskočit ven a ochraňují vnitřní dveře odnímatelné strany na suchý zip usnadňují nastupování a vystupování psa; tímto způsobem je čalounění a ostatní polstrování chráněno spodní strana vyrobená z polyesteru, ochraňuje polstrování před vlhkostí kovové tyče zajišťují stabilní tvar otvory na pásy umožňují připoutání psa snadné upevnění a odstranění ochraňuje proti špíně a zvířecím chlupům snadno se čistí otřením materiál: flís/polyester rozměry: 0,50 x 1,45 m barva: černá/béžová

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (5993 recenzí)
18.06.2024 | Pavla
Vše je v naprostém pořádku. Doporučuji....
18.06.2024 | Michaela
Dosud každý nákup proběhl bez problémů....
16.06.2024 | jakub
Vše v pořádku....
16.06.2024 | Tomáš
Přehledné stránky,vše o.k....

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.