Beeztees Gumová lízací podložka Šedá 20cm

KódKF-626853
VýrobceBeeztees
Záruční doba 5 let
Ohebná lízací podložka pro štěňata. Celý popis
Cena za 1 kus 261 Kč
V.I.P. KLUB JONATHAN (chci členství)    258 Kč
Množství ks

Popis produktu

Popis

Lízací podložka je skvělý produkt pro Vaše štěně! Na podložku můžete dát jeho oblíbenou svačinu (například paštiku) nebo jiné mokré krmivo. Plastický vzor povrchu je pro štěně nejen výzvou, ale zároveň pomáhá, aby štěně nehltalo. Kromě toho podložka může poskytnout rozptýlení během stresových okamžiků, protože se štěně musí soustředit, aby se k pochoutce dostalo. Podložku můžete použít i k zamrazení krmiva, takže Vaše štěně bude mít v horkých letních dnech lahodnou čerstvou svačinu!

Klíčové vlastnosti Pro štěňata Vhodná pro paštiky nebo mokré krmivo Zabraňuje hltání Poskytuje rozptýlení ve stresujících situacích Snadná údržba, možno mýt v myčce

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (6039 recenzí)
18.07.2024 | Natálie
Skvělý výběr a ceny...
18.07.2024 | Soňa
Nákup proběhl v pořádku dle očekávání. ...

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.