Combi Tunnel agility tunel pro psy balení 1 ks

KódPTS02
VýrobceMerco
Záruční doba 5 let
Rafinovaná sada tunelů a ohrádek 6v1 pro malá a střední plemena pejsků. Různé kombinace. Celý popis
Cena za 1 kus 2.490 Kč
DOPRAVA ZDARMA
Množství ks

Popis produktu

Merco Combi Tunnel je novinkou mezi agility tunely pro vaše malé čtyřnohé kamarády. Vytvořte svému pejskovi během chvíle hrací plochu a navíc bezpečný prostor, kde ho budete mít pod dozorem. Tato sada 6v1 je unikátní v tom, že každou část můžete použít samostatně, spojit všechny dohromady nebo je různě kombinovat. Spojení jednotlivých částí je jednoduché pomocí klasických zipů. Celá sada obsahuje 3 tunely a 3 různé ohrádky. Díky jednoduché konstrukci všechny části rychle rozložíte i složíte a následně s sebou celou sadu vezmete kamkoliv. Parametry: - 3x tunel: 120 x 40 cm - hexagon: délka strany 55 cm, výška 70 cm - krychle: délka strany 65 cm, výška 70 cm - stan: délka základny 70 cm, výška 120 cm - hmotnost sady: 4 kg - materiál: polyesterová síťovina + ocelový drát - součástí vak na uskladnění a přenášení - pro malá a střední plemena psů

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (6003 recenzí)
24.06.2024 | Jiřina
Spokojenost s nízkou cenou zboží....
23.06.2024 | Iva
Super prehledne stranky ...
23.06.2024 | Lenka
Výborný obchod jsem spokojena...
23.06.2024 | Debora
Toto je má druhá objednávka a jsem velmi spokojena....

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.