Crossbar Set 4 agility překážky pro psy balení 1 sada

KódAGTS202
VýrobceMerco
Záruční doba 5 let
Sada tyčí a spojek pro vytvoření tréninkové agility dráhy pro vašeho pejska. Celý popis
Cena za 1 kus 1.190 Kč
Množství ks

Popis produktu

Sada agility tyčí Merco Crossbar Set 4 zajistí efektní trénink pro vašeho čtyřnohého mazlíčka. Spojením plastových tyčí různých délek a s průměrem 25 mm postavíte překážkovou dráhu dle své představy. Tento set je velmi praktický a složený v polyesterové tašce pro snadné přenášení kdykoliv a kamkoliv. Díky této pomůcce připravíte mazlíčka na případné závody a dopřejete mu potřebný pohyb. Balení obsahuje: - 16x tyč 30 cm - 4x tyč 60 cm - 4x tyč 65 cm - 8x tyč 85 cm - 8x multifunkční spojka se 4 otvory - 8x spojka pro dvě tyče - materiál: plast - barva: bílá - součástí praktická taška na zip - hmotnost sady: cca 3,2 kg

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (6039 recenzí)
18.07.2024 | Natálie
Skvělý výběr a ceny...
18.07.2024 | Soňa
Nákup proběhl v pořádku dle očekávání. ...

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.