Dog Trainer agility překážky pro psy balení 1 sada

KódRX002
VýrobceMerco
Záruční doba 5 let
Agility sada pro vytvoření překážek a trénink vašeho mazlíčka. Celý popis
Cena za 1 kus 770 Kč
Množství ks

Popis produktu

Vytvořte překážkovou agility dráhu pro vašeho čtyřnohého mazlíčka! Dog Trainer agility překážky pro psy jsou vyrobené z PVC a dají se mezi sebou propojovat. Spojením tyčí a bodců postavíte slalom, překážky na přeskoky (výšku nastavíte pomocí spojek) a různé druhy překážkových drah. Součástí balení je kruh o průměru 50 cm, kterým mazlíček může proskakovat. Velkou výhodou jsou montovací bodce. Tyče můžete zapíchnout do země. Celý set je zabalený v přenosné tašce a malé rozměry zaručí jednoduché přenášení. Díky tomuto setu připravíte mazlíčka na závody a dopřejete mu potřebný pohyb. Balení obsahuje: 10 ks skládacích tyčí (délka 50 cm) 4 ks připojovací tyče (délka 33 cm) 1 ks příčky (délka 55 cm) 10 ks bodců 4 ks spojek 1 ks kruh (průměr 50 cm) materiál: PVC hmotnost: 1,9 kg

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (5993 recenzí)
18.06.2024 | Pavla
Vše je v naprostém pořádku. Doporučuji....
18.06.2024 | Michaela
Dosud každý nákup proběhl bez problémů....
16.06.2024 | jakub
Vše v pořádku....
16.06.2024 | Tomáš
Přehledné stránky,vše o.k....

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.