Flamingo Fontánka na vodu Dog Mate 6000ml

SklademFlamingo Fontánka na vodu Dog Mate 6000mlFlamingo
KódFLA-516739
VýrobceFlamingo
Záruční doba 5 let
Automatická fontánka na vodu s velkým zásobníkem až na 6l vody. Celý popis
Cena za 1 kus 3.807 Kč
V.I.P. KLUB JONATHAN (chci členství)    3.768 Kč
DOPRAVA ZDARMA
Množství ks

Popis produktu

Díky fontáně Dog Mate se dvěma úrovněmi bude mít Váš mazlíček neustále k dispozici čerstvou, přefiltrovanou vodu. Bezhlučné čerpadlo neustále pumpuje vodu, která stéká dolů bez přetékání přes okraj. Vyzývá zvíře k pití a zajišťuje mu tak dostatečný přísun tekutin. Fontána má objem 6 litrů a je vhodná pro kočky i psy všech velikostí. Snadno ji sestavíte a díky provozu na nízké napětí je naprosto bezpečná. Misky snadno umyjete v myčce na nádobí. Praktický a potřebný doplněk, který nesmí chybět v žádné domácnosti! Dog Mate fontána, 6 litrů v krátkém přehledu: Fontána pro domácí mazlíčky se dvěma úrovněmi Objem 6 litrů, vhodná pro psy a kočky všech velikostí Stále čerstvá, tekoucí voda: díky filtru a čerpadlu, které neustále pumpuje vodu, vyzývá zvíře k pití Doporučeno veterináři: podporuje pravidelný přísun tekutin S vyvýšeným pítkem: vhodné i pro velké psy Nestříká: voda stéká přes rampu dolů Izolované čerpadlo: bezhlučné Vysoká bezpečnost: díky nízkému napětí Objem: 6 l Rozměry: Celkový rozměr: d 38 x š 28 x v 18 cm Délka kabelu: 3 m Barva: bílá Filtr: 1 filtrační těleso je součástí balení, k dostání jsou 2 náhradní filtry Čerpadlo s regulací průtoku: Spotřeba: 2 Watt Napětí: 12 V / 50 Hz Bezpečnostní třída: IPX8 Lze mýt v myčce: všechny části kromě čerpadla filtru lze mýt v myčce na nádobí Materiál: umělá hmota Obsah balení: 1 fontána, 1 čerpadlo, 1 filtr, 1 AC/AC adaptér 3 -letá záruka (12 měsíců na čerpadlo) Upozornění: Při používání fontány jedním zvířetem doporučujeme výměnu filtru po měsíci používání, jinak může dojít k ucpání filtru a poruše čerpadla. Doporučujeme každý týden také měnit stojatou vodu v misce, abyste předešli tvorbě vodního kamene. Vhodné je také jednou za měsíc fontánu odvápnit.

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (5993 recenzí)
18.06.2024 | Pavla
Vše je v naprostém pořádku. Doporučuji....
18.06.2024 | Michaela
Dosud každý nákup proběhl bez problémů....
16.06.2024 | jakub
Vše v pořádku....
16.06.2024 | Tomáš
Přehledné stránky,vše o.k....

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.