Flamingo Yummee Lízací podložka Petrolejová M

SklademFlamingo Yummee Lízací podložka Petrolejová MFlamingo
KódFLA-520213
VýrobceFlamingo
Záruční doba 5 let
Silikonová podložka vhodná pro kočky a psy. Celý popis
Cena za 1 kus 482 Kč
V.I.P. KLUB JONATHAN (chci členství)    477 Kč
Množství ks

Popis produktu

Popis

Podložka je skvělá věc nejen proti nudě Vašeho mazlíčka, ale nabízí i rozptýlení např. při koupání nebo péči o srst. Struktura podložky nutí zvířátko jíst pomaleji, je tedy ideální pomůckou proti hltání. Pomáhá tak předcházet zdravotním problémům a obezitě. Pomocí přísavek ji lze používat vodorovně i svisle. Je vyrobena ze zdravotně nezávadného materiálu a díky možnosti mytí v myčce nádobí je její údržba hračkou.

Klíčové vlastnosti Lze použít mokré krmivo, paštiky a pamlsky Vhodné pro štěňata a koťata Možno mýt v myčce Protiskluzové přísavky pro připevnění k podlaze nebo na stěnu Zabraňuje hltání jídla (slowfeed) Materiál Silikon FLA-520213-mp4

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (6039 recenzí)
18.07.2024 | Natálie
Skvělý výběr a ceny...
18.07.2024 | Soňa
Nákup proběhl v pořádku dle očekávání. ...

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.