Letecká přepravní taška BOARDING, 55 × 23 × 40 cm, do 7 kg, černá/šedá

Kód28907
VýrobceTRIXIE
Záruční doba 5 let
ideální jako příruční zavazadlo do letadla vhodné pro transport zvířete téměř u všech leteckých společností lze otevřít z boku i zepředu a shora Celý popis
Cena za 1 kus 1.531 Kč
Množství ks

Popis produktu

ideální jako příruční zavazadlo do letadla vhodné pro transport zvířete téměř u všech leteckých společností lze otevřít z boku i zepředu a shora plynule nastavitelný, odnímatelný ramenní popruh s integrovaným krátkým vodítkem uvnitř tašky polstrovaná a voděodolná základní deska, odnímatelná polstrování základní desky ve vzhledu jehněčí kůže (polyester) tvarově stabilní díky EVA (Ethylenvinylacetát) rozměry:  55 × 23 × 40 cm nosnost do: 7 kg materiál: polyester

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (6039 recenzí)
18.07.2024 | Natálie
Skvělý výběr a ceny...
18.07.2024 | Soňa
Nákup proběhl v pořádku dle očekávání. ...

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.