Lick’n'Snack miska 16 cm, silikon, petrolejová

Kód34984
VýrobceTRIXIE
Záruční doba 5 let
lízání z misky uklidňuje a zajistí zábavu v době odpočinku miska má kulaté dno a při lízání se pohybuje  zajistí nízký příjem potravy během dlouho Celý popis
Cena za 1 kus 192 Kč
Množství ks

Popis produktu

lízání z misky uklidňuje a zajistí zábavu v době odpočinku miska má kulaté dno a při lízání se pohybuje  zajistí nízký příjem potravy během dlouhodobého zaměstnání psa misku naplníte rozetřením například paštiky, kapsičky, vlhkých granulí nebo mléčného výrobku misku lze naplnit a zamrazit, krmení vydrží čerstvé po delší dobu a poskytne osvěžení v letních dnech materiál: silikon rozměry: 16 cm barva: petrolejová

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (5993 recenzí)
18.06.2024 | Pavla
Vše je v naprostém pořádku. Doporučuji....
18.06.2024 | Michaela
Dosud každý nákup proběhl bez problémů....
16.06.2024 | jakub
Vše v pořádku....
16.06.2024 | Tomáš
Přehledné stránky,vše o.k....

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.