Mříž do auta, šíře: 105-172cm; výška: 46-60cm, stříbrná

Kód13172
VýrobceTRIXIE
Záruční doba 5 let
instalace šetří místo, lze využít celý nakládací prostor vhodné pro dodávky, VW Caddy a minibusy pro přepravu zvířat nebo předmětů v zavazadlovém Celý popis
Cena za 1 kus 2.289 Kč
V.I.P. KLUB JONATHAN (chci členství)    2.266 Kč
DOPRAVA ZDARMA
Množství ks

Popis produktu

instalace šetří místo, lze využít celý nakládací prostor vhodné pro dodávky, VW Caddy a minibusy pro přepravu zvířat nebo předmětů v zavazadlovém prostoru plně nastavitelná šířka i výška rychlé a snadné vyjmutí, když se nepoužívá nízká hmotnost díky hliníkovým tyčím materiál: hliník rozměry: šířka 105-172 cm; výška 46-60 cm barva: stříbrná/černá pro komplexní ochranu před nehodami používejte certifikovaný bezpečnostní postroj

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (6039 recenzí)
18.07.2024 | Natálie
Skvělý výběr a ceny...
18.07.2024 | Soňa
Nákup proběhl v pořádku dle očekávání. ...

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.