Muzzle náhubek pro psy černá rozměr č. 5

KódSL-214
VýrobceMerco
Záruční doba 5 let
Základní vybavení každého pejskaře. Psí náhubek v několika velikostech pro menší, střední i větší plemena psů. Celý popis
Cena za 1 kus 120 Kč
Množství ks

Popis produktu

I vycvičený pes se v určitých situacích může chovat nevyzpytatelně, a proto je třeba ho zajistit tak, aby nemohl kohokoliv pokousat nebo aby neštěkal v místech, kde to není vhodné jako je například hromadná doprava, restaurace nebo při návštěvě veterináře. Správně nasazený náhubek téměř eliminuje potenciál psa někoho pokousat a předchází se tak vzniku nepříjemných situací pro pejskaře i pro další lidí v okolí. Muzzle náhubek pro psy efektivně zabrání vašemu psovi kohokoliv pokousat. Náhubek je vyrobený z gumy s měkkým polstrováním, které poskytne dostatečný komfort vašemu čtyřnohému příteli. Náhubek Muzzle je opatřen přezkou pro jednoduché utahování a zapínání. Dostupný je v několika velikostech, a proto ať už doma máte Jezevčíka, Border kolii nebo Labradora, vyberete si pro vašeho čoklíka ten správný model za velmi dostupnou cenu. Velikost Délka čumáku Obvod čumáku Obvod hlavy č. 2 7 cm 23 cm 34-48 cm č. 3 8 cm 26 cm 39-51 cm č. 4 9 cm 28 cm 45-59 cm č. 5 10 cm 33 cm 47-61 cm Upozornění: uvedené hodnoty jsou pouze orientační.

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (6049 recenzí)
24.07.2024 | Petr
Dobry den, nakupovalo se mi velmi prijemnne, vse je vel...
23.07.2024 | Blažena
Spokojenost ...
23.07.2024 | Ondrej
Velmi příjemný nákup přes e-shop ...
22.07.2024 | Adéla
Kupuji pravidelně, vše ok:-)...

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.