Nylonový batoh SAVINA klokanka 30x26x33cm černo-šedý (max. 10kg)

Kód28941
VýrobceTRIXIE
Záruční doba 5 let
pro optimální kontakt a dohled díky nošení zvířete na přední straně těla otevírání vepředu a nahoře pohodlné na nošení díky nastavitelnému bederní Celý popis
Cena za 1 kus 847 Kč
V.I.P. KLUB JONATHAN (chci členství)    838 Kč
Množství ks

Popis produktu

pro optimální kontakt a dohled díky nošení zvířete na přední straně těla otevírání vepředu a nahoře pohodlné na nošení díky nastavitelnému bedernímu a ramennímu popruhu anatomicky tvarovaný ramenní popruh s kapsičkou na zip zabudované krátké vodítko zabraňuje zvířeti vyskočit ven se síťovinou umožňující proudění vzduchu materiál: polyester rozměry: 30 × 33 × 26 cm max. nosnost: 10 kg barva: černá/šedá

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (6039 recenzí)
18.07.2024 | Natálie
Skvělý výběr a ceny...
18.07.2024 | Soňa
Nákup proběhl v pořádku dle očekávání. ...

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.