Ochranný měkký límec "disk", polyester/pěna, šedá XS: obvod krku: 23-27 cm/ 13 cm

Kód19422
VýrobceTRIXIE
Záruční doba 5 let
měkký materiál zajišťuje příjemné pohodlí při nošení vylučuje zachycení nebo narážení do předmětů zvířeti umožní bez problémů jíst, pít, čichat i Celý popis
Cena za 1 kus 246 Kč
Množství ks

Popis produktu

měkký materiál zajišťuje příjemné pohodlí při nošení vylučuje zachycení nebo narážení do předmětů zvířeti umožní bez problémů jíst, pít, čichat i ležet s výložkami na límci límec velikosti XS je vhodný i pro kočky materiál: polyester/pěna velikost: míry v cm odpovídají obvodu krku/ délce límce barva: šedá

 Vyhovuje požadavkům na dobré životní podmínky zvířat podle § 18 (AT)  Upozornění: velký poloměr ochranného límce může omezit viditelnost a zejména na schodech  na schodech. Schody by proto měly být během nošení       límce zajištěny.  Nošení límce nelze pokládat za úplnou záruku k zamezení zvířeti dostat se tlamou ke stehům, resp. k ráně. Z toho důvodu udržujte psa při nošení límce neustále pod dohledem.

 

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (6003 recenzí)
24.06.2024 | Jiřina
Spokojenost s nízkou cenou zboží....
23.06.2024 | Iva
Super prehledne stranky ...
23.06.2024 | Lenka
Výborný obchod jsem spokojena...
23.06.2024 | Debora
Toto je má druhá objednávka a jsem velmi spokojena....

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.