Pás na běh s nylonovým vodítkem pro střední a větší psy

Kód12766
VýrobceTRIXIE
Záruční doba 5 let
pro střední a velké psy ideální na běh, severskou chůzi, canicross, jogging i procházky obzvláště odolné díky kroužkovému průvleku pohodlné nošen Celý popis
Cena za 1 kus 585 Kč
V.I.P. KLUB JONATHAN (chci členství)    579 Kč
Množství ks

Popis produktu

pro střední a velké psy ideální na běh, severskou chůzi, canicross, jogging i procházky obzvláště odolné díky kroužkovému průvleku pohodlné nošení díky neoprenovému polstrování kompenzátor šoků, který mírní náhlé škubnutí psa s reflexními prvky 2 D-kroužky k připevnění sáčků na exkrementy nebo klíče snadné a rychlé zapínání a odepínání díky sponě vodítko lze připevnit přímo k bedernímu pásu, takže máte při běhu obě ruce volné vodítko s poutkem na ruku je vhodné i jako normální vodítko materiál: nylon velikost: M-L pásek: 70–120 cm/12 cm vodítko: 1,10–1,50 m/20 mm barva: černá

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (6039 recenzí)
18.07.2024 | Natálie
Skvělý výběr a ceny...
18.07.2024 | Soňa
Nákup proběhl v pořádku dle očekávání. ...

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.