Pet Bowlie miska pro domácí mazlíčky modrá varianta 37654

KódRX513
VýrobceMerco
Záruční doba 5 let
Praktická pomůcka obzvláště pro výlety se psem. Skládací miska s objemem 250 ml pro vodu či sváču pro Vašeho mazlíčka. S karabinkou pro jednoduché pře Celý popis
Cena za 1 kus 36 Kč
Množství ks

Popis produktu

Skládací miska Merco Pet Bowlie je užitečným doplňkem zejména pro cestovatele se psem. Pet Bowlie využijete i během aktivit jako je kempování a většina outdoorových sportů. Tato skládací miska je vyrobena z TPR (termoplastického kaučuku) s objemem 250 ml a hmotností pouhých 50 gramů. Průměr rozložené misky kruhového tvaru je 125 mm (s držadlem 145 mm) s průměrem dna 90 mm a její výška je 50 mm. Po složení je výška misky pouhých 15 mm. Misku pro domácí mazlíčky Pet Bowlie lze snadno udržovat mytím, je proto opakovaně použitelná a hodí se dobře do každé kapsy, tašky, batohu, kufru kde nezabere mnoho prostoru. Pet Bowlie je k dispozici ve dvou různých barvách. S Pet Bowlie jste vždy připraveni na krátkou přestávku.

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (6039 recenzí)
18.07.2024 | Natálie
Skvělý výběr a ceny...
18.07.2024 | Soňa
Nákup proběhl v pořádku dle očekávání. ...

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.