PetSafe® Avalon Keramická fontánka 2l

KódBG-AVALON-EU-45
VýrobcePetSafe
Záruční doba 5 let
Keramická fontánka pro psy a kočky všech velikostí a ras. Objem 2 l. Celý popis
Cena za 1 kus 2.942 Kč
V.I.P. KLUB JONATHAN (chci členství)    2.912 Kč
DOPRAVA ZDARMA
Množství ks

Popis produktu

Popis

Stylová fontánka Drinkwell® Avalon využívá osvědčený, patentovaný systém volně padajícího proudu vody. Je vhodná pro psy a kočky všech velikostí, i pro více domácích mazlíčků najednou. Vyměnitelné filtry se starají o čistou, svěží a lahodnou vodu. Díky použitému materiálu je fontánka velice stabilní. Jistě oceníte i snadnou údržbu, kromě čerpadla lze fontánku mýt v myčce nádobí.

Klíčové vlastnosti

Objem 2 l Podporuje pitný režim, čímž zlepšuje zdraví domácích mazlíčků Keramický design je hygienický a snadno se čistí Vyměnitelný filtr s aktivním uhlím odstraňuje špatnou chuť a zápach vody Vyměnitelný pěnový filtr udržuje čerpadlo a vodu maximálně čistou Zvýšená miska usnadňuje pití seniorům nebo artritickým mazlíčkům Ponorné čerpadlo má tichý chod Lze mýt v myčce (kromě čerpadla) Proč je čerstvá tekoucí voda tak důležitá? Výzkum ukázal, že jedním z nejlepších způsobů, jak zlepšit zdraví zvířátka je pití většího množství čisté vody. A přesně toto fontánky Drinkwell® umožňují. Vodu nepřetržitě filtrují a cirkulují, čímž zabraňují růstu bakterií a udržují vodu mnohem čistší a svěžejší, než stojatá voda z misky. Dostatečný příjem vody je důležitý pro celkové zdraví vašeho mazlíčka. Doporučený příjem na den je 70 ml vody na 1 kg tělesné hmotnosti. Udržení správné hydratace: pomáhá předcházet onemocněním močových cest a ledvin, urychluje dobu zotavení nemocných nebo zraněných zvířat, pomáhá tělu s regulací teploty a metabolismem tuků.

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (5993 recenzí)
18.06.2024 | Pavla
Vše je v naprostém pořádku. Doporučuji....
18.06.2024 | Michaela
Dosud každý nákup proběhl bez problémů....
16.06.2024 | jakub
Vše v pořádku....
16.06.2024 | Tomáš
Přehledné stránky,vše o.k....

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.