PetSafe® Butterfly Fontánka 1,5l

KódBG-PWW19-16929
VýrobcePetSafe
Záruční doba 5 let
Dekorativní fontánka pro psy a kočky. Podporuje pitný režim, objem 1,5 l. Celý popis
Cena za 1 kus 1.023 Kč
V.I.P. KLUB JONATHAN (chci členství)    1.012 Kč
Množství ks

Popis produktu

Popis

Neustálý proud vody přitahuje psy a kočky, povzbuzuje je k pití a tím pomáhá k udržování hydratace. Odnímatelná horní část ve tvaru motýla dodává fontánce zábavný dekorativní prvek a vytváří 4 volně padající vodní proudy. Dekoraci lze snadno odstranit, aby se vytvořil tichý, probublávající proud vody. Uhlíkový a pěnový filtr zachycuje chlupy a nečistoty, odstraňuje chlór, zápach a nepříjemné chutě z vody vašeho nejlepšího přítele.Plastová fontánka bez BPA je speciálně navržena tak, aby byla snadno čistitelná a přístupná při doplňování vody.

Klíčové vlastnosti Dekorativní uzávěr vytváří 4 volně padající vodní proudy Dekoraci lze odstranit pro tichý, probublávající proud Čerstvá tekoucí voda - vyměnitelný uhlíkový filtr odstraňuje nepříjemné chutě a pachy, pěnový filtr zachycuje chlupy a nečistoty Díky kapacitě 1,5 litru a konstantnímu průtoku vody podporuje pitný režim vašeho čtyřnohého kamaráda Snadná údržba - plastová fontána bez BPA je speciálně navržena bez těžko přístupných míst tak, aby se snadno čistila Obsah balení Miska fontánky Věž fontánky Uhlíkový filtr (BG-PAC19-14088) Pěnový filtr (BG-PAC19-14089) Ponorné čerpadlo a adaptér Manuál

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (6039 recenzí)
18.07.2024 | Natálie
Skvělý výběr a ceny...
18.07.2024 | Soňa
Nákup proběhl v pořádku dle očekávání. ...

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.