PetSafe® Fontánka 1,8l

KódBG-PWW19-16794
VýrobcePetSafe
Záruční doba 5 let
Automatická fontánka pro psy a kočky s nastavitelným průtokem. Objem 1,8 l. Celý popis
Cena za 1 kus 1.434 Kč
V.I.P. KLUB JONATHAN (chci členství)    1.419 Kč
Množství ks

Popis produktu

Popis

Nové fontánky PetSafe® jsou navrženy pro vás a vašeho domácího mazlíčka. Regulace průtoku umožňuje přizpůsobit proud vody potřebám vašeho čtyřnohého kamaráda. Vyberte si z téměř tiché cirkulace na nejnižším nastavení až po klidný proud v nastavení nejvyšším. Když je čas vodu doplnit, jednoduše naplňte misku na požadovanou úroveň. Plastové fontánky neobsahují BPA a jsou speciálně navrženy tak, aby byly snadno čistitelné a přístupné pro doplnění vody.

Klíčové vlastnosti

Kapacita 1,8 litru vody je skvělým řešením pro domácnosti s malými psy nebo kočkami Podporuje hydrataci – volně padající proud vody láká domácí mazlíčky k většímu příjmu tekutin a pomáhá tak předcházet onemocněním močových cest a ledvin prostřednictvím zvýšené hydratace Neustálá cirkulace vody v misce pomáhá předcházet růstu bakterií Filtrovaná voda - pěnový filtr zachycuje vlasy a hrubé nečistoty dříve, než se dostanou k čerpadlu, filtr s aktivním uhlím odstraňuje chlór a zápach Snadná údržba – lze snadno rozložit, plastový design bez BPA se zaoblenými rohy usnadňuje čistění Omyvatelná v myčce nádobí (kromě čerpadla) Přizpůsobení průtoku vody – nastavitelný průtok umožňuje přizpůsobit proud tak, aby vám i vašemu mazlíčkovi co nejvíce vyhovoval nebo jej vypnout pro tišší provoz Obsah balení Fontánka Uhlíkový filtr (BG-PAC19-14088) Pěnový filtr (BG-PAC19-14089) Ponorné čerpadlo s adaptérem Manuál Upozornění

Barva se může lišit mezi šedou a světle šedou.

Instalace

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (6039 recenzí)
18.07.2024 | Natálie
Skvělý výběr a ceny...
18.07.2024 | Soňa
Nákup proběhl v pořádku dle očekávání. ...

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.