PetSafe® Mini Fontánka 1,2l

KódBG-MINI-EU-45
VýrobcePetSafe
Záruční doba 5 let
Fontánka pro domácí mazlíčky s patentovaným systémem volně padajícího proudu vody. Objem 1200 ml. Celý popis
Cena za 1 kus 1.244 Kč
V.I.P. KLUB JONATHAN (chci členství)    1.231 Kč
Množství ks

Popis produktu

Popis

Kompaktní fontánka Drinkwell® Mini používá stejný patentovaný systém volně padajícího proudu vody jako oblíbená fontánka Drinkwell® Original, na kterou se spoléhají milovníci psů a koček již desetiletí. Volně padající proud vody neustále vodu obohacuje kyslíkem a láká vašeho mazlíčka k častějšímu pití. Uhlíkový filtr odstraňuje špatnou chuť i pachy, a tak udržuje vodu čistou a čerstvou. Tato fontánka, speciálně navržená pro vaše kotě, štěně nebo jiného malého mazlíčka, ukrývá velké zdravotní výhody v malé misce!

Klíčové vlastnosti Kapacita 1,2 l vody Vhodné do myčky nádobí pro snadnou údržbu (kromě čerpadla) První filtr zachycuje chlupy a jiné větší nečistoty Uhlíkový filtr odstraňuje zápach a špatnou chuť vody Patentovaný, volně padající proud vody láká domácí mazlíčky, aby více pili Rampa snižuje šplouchání do okolí fontánky Nastavitelná intenzita proudu vody Ponorné čerpadlo pro téměř tichý provoz 12V systém Proč je čerstvá tekoucí voda tak důležitá?

Výzkum ukázal, že jedním z nejlepších způsobů, jak zlepšit zdraví zvířátka je pití většího množství čisté vody. A přesně toto fontánky Drinkwell® umožňují. Vodu nepřetržitě filtrují a cirkulují, čímž zabraňují růstu bakterií a udržují vodu mnohem čistší a svěžejší, než stojatá voda z misky. Dostatečný příjem vody je důležitý pro celkové zdraví vašeho mazlíčka. Doporučený příjem na den je 70 ml vody na 1 kg tělesné hmotnosti.

Udržení správné hydratace:

pomáhá předcházet onemocněním močových cest a ledvin, urychluje dobu zotavení nemocných nebo zraněných zvířat, pomáhá tělu s regulací teploty a metabolismem tuků. Obsah balení Fontánka 1 uhlíkový filtr (BG-RF6C-INTL-19)

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (5993 recenzí)
18.06.2024 | Pavla
Vše je v naprostém pořádku. Doporučuji....
18.06.2024 | Michaela
Dosud každý nákup proběhl bez problémů....
16.06.2024 | jakub
Vše v pořádku....
16.06.2024 | Tomáš
Přehledné stránky,vše o.k....

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.