PetSafe® Pagoda Keramická fontánka 2l modrá

KódBG-PAGODA-BL-EU-19
VýrobcePetSafe
Záruční doba 5 let
Keramická fontánka pro psy a kočky všech velikostí a ras. Objem 2 l. Celý popis
Cena za 1 kus 2.792 Kč
V.I.P. KLUB JONATHAN (chci členství)    2.764 Kč
DOPRAVA ZDARMA
Množství ks

Popis produktu

Popis

Stylová fontánka pro kočky a psy Drinkwell® Pagoda nepřetržitě cirkuluje vodu, čímž ji neustále filtruje a okysličuje. Dva volně padající proudy vody tak zaručují její svěžest, a tím povzbuzují vaše mazlíčky k lepšímu pitnému režimu. Keramický design zaručuje snadné čištění.

Klíčové vlastnosti Objem 2 l Podporuje pitný režim, čímž zlepšuje zdraví domácích mazlíčků Keramický design je hygienický a snadno se čistí Vyměnitelný filtr s aktivním uhlím odstraňuje špatnou chuť a zápach vody Vyměnitelný pěnový filtr udržuje čerpadlo a vodu maximálně čistou Vyvýšená pitná plocha vhodná i pro seniory nebo artritická zvířata Ponorné čerpadlo má tichý chod Lze mýt v myčce (kromě čerpadla) Obsah balení Keramická miska Keramická věž 1x uhlíkový filtr 1x pěnový filtr Ponorné čerpadlo s adaptérem Návod k použití Proč je čerstvá tekoucí voda tak důležitá? Výzkum ukázal, že jedním z nejlepších způsobů, jak zlepšit zdraví zvířátka je pití většího množství čisté vody. A přesně toto fontánky Drinkwell® umožňují. Vodu nepřetržitě filtrují a cirkulují, čímž zabraňují růstu bakterií a udržují vodu mnohem čistší a svěžejší, než stojatá voda z misky. Dostatečný příjem vody je důležitý pro celkové zdraví vašeho mazlíčka. Doporučený příjem na den je 70 ml vody na 1 kg tělesné hmotnosti. Udržení správné hydratace: pomáhá předcházet onemocněním močových cest a ledvin, urychluje dobu zotavení nemocných nebo zraněných zvířat, pomáhá tělu s regulací teploty a metabolismem tuků.

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (6003 recenzí)
24.06.2024 | Jiřina
Spokojenost s nízkou cenou zboží....
23.06.2024 | Iva
Super prehledne stranky ...
23.06.2024 | Lenka
Výborný obchod jsem spokojena...
23.06.2024 | Debora
Toto je má druhá objednávka a jsem velmi spokojena....

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.