PetSafe® Two Meal Digitální krmítko

KódBG-PFD19-15770
VýrobcePetSafe
Záruční doba 5 let
Digitální krmítko vhodné pro kočky a malá až střední plemena psů. Celý popis
Cena za 1 kus 1.845 Kč
V.I.P. KLUB JONATHAN (chci členství)    1.826 Kč
Množství ks

Popis produktu

Popis

Toto stylové digitální krmítko má LCD digitální displej, který umožňuje jednoduché programování krmení. Obsahuje dva zásobníky na krmivo. Každá miska/zásobník pojme až 355 ml suchého krmiva. Krmítko je napájeno pomocí baterií.Váš domácí mazlíček tak dostane potřebné krmivo přesně podle plánu. Už žádné opožděné anebo zmeškané krmení, když jste zaneprázdněni nebo mimo domov.

Klíčové vlastnosti Programovatelné až 4 dny dopředu LCD displej s digitálním časovačem Vhodné pro kočky a malé až střední psy Každý zásobník pojme až 355 ml suchého krmiva (celkový objem 710 ml) Bez obsahu BPA Misky vhodné do myčky na nádobí Obsah balení Krmítko 4 baterie typu AA Návod k použití

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (6039 recenzí)
18.07.2024 | Natálie
Skvělý výběr a ceny...
18.07.2024 | Soňa
Nákup proběhl v pořádku dle očekávání. ...

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.