PLANE přepravní taška do letadla, 28 x 25 x 44 cm, černá (max. 7 kg)

Kód28904
Záruční doba 5 let
ideální pro přepravu zvířete jako příruční zavazadlo do letadla akceptují téměř všechny letecké společnosti lze otevřít ze strany, zepředu i shora Celý popis
Cena za 1 kus 1.872 Kč
Množství ks

Popis produktu

ideální pro přepravu zvířete jako příruční zavazadlo do letadla akceptují téměř všechny letecké společnosti lze otevřít ze strany, zepředu i shora s vnější kapsou se uchy na přenášení odnímatelný ramenní popruh s integrovaným krátkým vodítkem uvnitř tašky polstrovaná a ze spodní strany vodu odpudivá základní deska, kterou lze odepnout a tím získat měkkou podložku na ležení taška je pevná a rozměrově stabilní z vysoce kvalitního polyesteru materiál: plyš (polyester) rozměry: 28 x 25 x 44 cm nosnost: do 7kg barva: černá

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (5993 recenzí)
18.06.2024 | Pavla
Vše je v naprostém pořádku. Doporučuji....
18.06.2024 | Michaela
Dosud každý nákup proběhl bez problémů....
16.06.2024 | jakub
Vše v pořádku....
16.06.2024 | Tomáš
Přehledné stránky,vše o.k....

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.