Plastová přepravka s drátěným víkem na kolo (řidítka), 42 x 39 x 30 cm, šedá (do 5 kg)

Kód13096
Záruční doba 5 let
snadné připevnění pomocí rychlouzávěru vhodné pro téměř všechna jízdní kola díky univerzálnímu držáku koš a držák lze zabezpečit visacím zámkem (z Celý popis
Cena za 1 kus 919 Kč
Množství ks

Popis produktu

snadné připevnění pomocí rychlouzávěru vhodné pro téměř všechna jízdní kola díky univerzálnímu držáku koš a držák lze zabezpečit visacím zámkem (zámek není součástí balení) bezpečnostní mřížka na koši zabrání nežádoucímu vyskočení psa (práškově lakovaná) ochranná mřížka s rychlou fixací mřížová podpěra s ochranou proti nežádoucím zvukům při jízdě (TPR) na dně přepravky je podložka s protiskluzovou úpravou (lze prát v ruce) dle potřeby je možné připevnit krátké vodítko nosnost: do 5 kg materiál: plast, kov rozměr: 42 x 39 x 30 cm barva:  šedá

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (6039 recenzí)
18.07.2024 | Natálie
Skvělý výběr a ceny...
18.07.2024 | Soňa
Nákup proběhl v pořádku dle očekávání. ...

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.