S Two-way agility tunel černá-modrá varianta 40158

KódQS-090
VýrobceMerco
Záruční doba 5 let
Pomůcka pro rozvoj pohybových aktivit a interaktivní zábavy vašich čtyřnohých kamarádů. Vhodný pro malá plemena psů, štěňata, kočky. Celý popis
Cena za 1 kus 295 Kč
Množství ks

Popis produktu

Agility tunel S Two-way je skvělým nástrojem pro rozvoj pohybových aktivit a interaktivní zábavy vašich čtyřnohých kamarádů. Tunel zahnutý do tvaru písmene S je dlouhý 122 cm. „Rukáv“ má průměr 25 cm a po stranách se nachází dva menší otvory o velikosti 17 x 9 cm, které může vaše zvířátko také prozkoumávat. Pro své rozměry je tunel vhodný pro malá plemena psů, štěňata, kočky a domácí králíky. Tunel je vyroben z prodyšného polyesteru se zapošitým spirálovitým drátem ve stěně. K dostání je v černo-modrém provedení. Zvířecí hračku S Two-way lze vzít s sebou téměř kamkoliv díky její skladnosti a hmotnosti 240 g. Tunel rozložíte i složíte během několika sekund. S tří-vchodovým agility tunelem Y Three-way si s vaším mazlíčkem užijete spoustu zábavy.

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (6003 recenzí)
24.06.2024 | Jiřina
Spokojenost s nízkou cenou zboží....
23.06.2024 | Iva
Super prehledne stranky ...
23.06.2024 | Lenka
Výborný obchod jsem spokojena...
23.06.2024 | Debora
Toto je má druhá objednávka a jsem velmi spokojena....

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.