Transport.box CAPRI III otvír.střecha 40x38x61cm (max. 12kg) tmavošedá/šedá

Kód39861
VýrobceTRIXIE
Záruční doba 5 let
přepravka určená pro psy, kočky a malá zvířata součástí je rukojeť na přenášení vybavená 2 kovovými dvířky s mřížkou - předními i horními lze ji Celý popis
Cena za 1 kus 859 Kč
V.I.P. KLUB JONATHAN (chci členství)    850 Kč
Množství ks

Popis produktu

přepravka určená pro psy, kočky a malá zvířata součástí je rukojeť na přenášení vybavená 2 kovovými dvířky s mřížkou - předními i horními lze ji upevnit pomocí autopásu na sedadlo vozu větrací otvory zajišťují optimální cirkulaci vzduchu možno dokoupit kolečka, pás přes rameno nebo termodeku materiál: plast, kov velikost: S rozměry: 40 × 38 × 61 cm hmotnost přepravky: 2,5 kg max. nosnost: 12 kg barva: tmavě šedá/světle šedá

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (6039 recenzí)
18.07.2024 | Natálie
Skvělý výběr a ceny...
18.07.2024 | Soňa
Nákup proběhl v pořádku dle očekávání. ...

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.