Transportní batoh CHLOE, 39 x 43 x 27 cm, max 8 kg, světlešedá/černá

Kód28843
VýrobceTRIXIE
Záruční doba 5 let
s bederním pásem pro optimální rozložení hmotnosti vysoký komfort nošení a šetrný k zádům s hrudním pásem rozměrově stabilní otvírání shora ze Celý popis
Cena za 1 kus 847 Kč
Množství ks

Popis produktu

s bederním pásem pro optimální rozložení hmotnosti vysoký komfort nošení a šetrný k zádům s hrudním pásem rozměrově stabilní otvírání shora ze všech stran síťovina pro dostatečné proudění vzduchu uvnitř batohu hustá síť s jemnými oky je i ochranou proti hmyzu polstrované dno se vzhledem beránčí kůže (polyester) s vnějšími kapsami krátké vodítko zabraňující zvířeti vyskočit ven materiál: polyester/plast/kov rozměry: 39 × 43 × 27 cm max. nosnost: 8 kg barva: světle šedá / černá

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (6039 recenzí)
18.07.2024 | Natálie
Skvělý výběr a ceny...
18.07.2024 | Soňa
Nákup proběhl v pořádku dle očekávání. ...

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.