Transportní nylonový box Vario S 61x43x46 cm černo-šedý

Kód39721
VýrobceTRIXIE
Záruční doba 5 let
stabilní kovová konstrukce s rychloupínacím mechanismem lze otevřít ze 3 stran se síťovými vložkami pro dobré proudění vzduchu horní síť lze přik Celý popis
Cena za 1 kus 1.872 Kč
V.I.P. KLUB JONATHAN (chci členství)    1.853 Kč
Množství ks

Popis produktu

stabilní kovová konstrukce s rychloupínacím mechanismem lze otevřít ze 3 stran se síťovými vložkami pro dobré proudění vzduchu horní síť lze přikrýt pro ochranu zvířete uvnitř suchý zip pod boxem zabraňuje klouzání může být také použito venku - obsahuje boční úchyty a kolíky pro upevnění do země s boční kapsou a držákem na láhev podložka na ležení se vzhledem beránčí kožešiny (polyester) vyztužené rohy chrání přepravku před nárazy včetně přepravní tašky s kapsou materiál: polyester, kov velikost: S rozměry: 61 × 43 × 46 cm barva: černá/šedá

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (6039 recenzí)
18.07.2024 | Natálie
Skvělý výběr a ceny...
18.07.2024 | Soňa
Nákup proběhl v pořádku dle očekávání. ...

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.