Univerzální zadní mřížka/mění kufr v přepravku 94 -114 x 69 x 53 cm, světlešedá/stříbrná

Kód13201
VýrobceTRIXIE
Záruční doba 5 let
pro umístění do kufru automobilu  vhodné pro téměř všechny typy vozidel plynule nastavitelná šířka pomocí bočních dílů výškové prodloužení je k d Celý popis
Cena za 1 kus 4.484 Kč
DOPRAVA ZDARMA
Množství ks

Popis produktu

pro umístění do kufru automobilu  vhodné pro téměř všechny typy vozidel plynule nastavitelná šířka pomocí bočních dílů výškové prodloužení je k dispozici samostatně (položka 13202) nastavitelný úhel mřížky umožní využití celého prostoru kufru auta jako box pro psa snadné složení, aby mohl být kufr využit jako prostor pro zavazadla dveře lze namontovat ve dvou výškách pro překonání nakládacího prahu se zařízením pro připevnění visacího zámku s protiskluzovou podložkou: praní v pračce do 30 °C základní deska s nožičkami na suchý zip včetně 4 upevňovacích háčků technický výkres naleznete v přiloženém souboru montáž dle přiloženého videa materiál: hliník, sololit, plast rozměry: 94 - 114 x 69 x 53 cm barva: světlešedá, stříbrná

Více hodnocení
HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ (6039 recenzí)
18.07.2024 | Natálie
Skvělý výběr a ceny...
18.07.2024 | Soňa
Nákup proběhl v pořádku dle očekávání. ...

Záruka 5 let na všechno zboží

Na veškeré nabízené zboží v e-shopu máte pouze u nás záruku 5 let místo klasické dvouleté záruky s vyjímkou elektrozboží (např. obojky, atp.), na které poskytujeme standartní záruku 2 roky.

V.I.P. program

Nakupujte u nás pravidelně a získejte za Vaše nákupu slevu na celý sortiment e-shopu. Ceny V.I.P. členů jsou vždy uvedeny u ceny produktu.

Členství ve V.I.P. KLUBU JONATHAN získáváte automaticky při splnění těchto podmínek:
- Máte provedenu registraci v našem e-shopu www.pet-online.cz.
- Možnost zasílání novinek (newsleterů) je aktivní.
- Celková výše Vašich objednávek provedených prostřednictvím Vašeho účtu za posledních 365 dní přesahuje 5 000,- Kč bez dopravy.